A Játékszínben elkezdődtek az Életrevalók próbái
A Játékszínben elkezdődtek az Életrevalók próbái...
Boba festőművész tárlata a Madách Színház Tolnay Szalonjában
Boba festőművész tárlata a Madách Színház Tolnay Szal...

Program


A kis herceg
8

A kis herceg

Aki ezzel a művel megismerkedik, legyen az felnőtt vagy gyermek, a szívébe zárja. Individualizált világunkban talán a színház egyik legfontosabb feladata az, hogy a magára maradt embernek, különösen ha az gyermek, megmutassa az utat a másik ember felé.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2011. augusztus 27. szombat, 15:00

A kis herceg
A kis herceg: mese kicsiknek és nagyoknak.

Aki ezzel a művel megismerkedik, legyen az felnőtt vagy gyermek, a szívébe zárja. Individualizált világunkban talán a színház egyik legfontosabb feladata az, hogy a magára maradt embernek, különösen ha az gyermek, megmutassa az utat a másik ember felé.

A kis herceg története olyan "nem látható" dimenziók fontosságára hívja fel a figyelmet, mint például a szelídség, szépség, bizalom, hit, lelkiismeret, szeretet, melyek segítséget nyújtanak a magány leküzdésére. Míg a Kis herceg a gyermekeket vezeti a mesében számukra teljesen természetes módon, vagyis a Föld különböző állataival beszélget, egyik bolygóról a másikra vándorol, aközben a Pilóta a felnőttek szemüvegén át figyeli és éli meg a történteket.

Végül a két út találkozik egymással, így jön létre a katarzis gyermek és felnőtt számára egyaránt. Ez a csodálatos mű generációtól függetlenül szólít meg minden embert, akinek a lelke még nem zárult be teljesen.

Az előadás az Éditions Gallimard engedélyével, az SACD és a Hofra Kft. közvetítésével jött létre.

Ajánlatunk


Négy különböző karakterű barátnő találkozik egy spanyol tengerpartra tartó vonaton, hogy fiatalkori kalandjaik felidézésével megszabaduljanak a mindennapok problémáitól és kiélvezzék nyári szabadságukat.

A nagyszabású musicalt, amelyben a Halál lép elő főszereplővé, az egyik legnépszerűbb zenés színházi darabként tartják számon, 1992 óta hódít világszerte töretlen sikerrel.

Ajánló


„Nem fiatalok. Nem szépek. Nem hibátlanok. De ma este színpadra lépnek, és le sem engedjük őket, míg nem marad –…

Macskabál van az elhagyott színház ódon színpadán. Minden évben egyszer megrendezik a bált, és erre összegyűlnek a környék - nagyon…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!





impresszum - kapcsolat | Adatvédelmi tájékoztató