A Játékszínben elkezdődtek az Életrevalók próbái
A Játékszínben elkezdődtek az Életrevalók próbái...
Boba festőművész tárlata a Madách Színház Tolnay Szalonjában
Boba festőművész tárlata a Madách Színház Tolnay Szal...

Program


A palacsintás király
3

A palacsintás király

Fésűs Éva Palacsintás király - zenés mesejáték

A Gárdonyi Géza Színház és a Babszem Jankó Gyerekszínház vendégjátéka  több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2015. november 22. vasárnap, 10:00

Tökéletes lenne Tóbiás király élete. Derelye főszakács minden reggel csülkös szalonnát tálal fel neki tükörtojással. Minden délben roston sült fácánt újburgonyával és szilvás gombóccal. Minden este malacsonkát tepertős kenyérrel. Tökéletes lenne. Ha ez a sápatag Éliás királyfi az édesatyjával tudna örülni, ha nem folyton-folyvást a könyveket bújná, és az ország jólétét féltené, az a komisz kölök! Most is mit talált ki? Hogy megnősül! És miért? Hogy az ifiasszony kezébe kerüljön a kamra kulcsa! Hej, Derelye főszakács, ha ez megtörténik, hamarost vége szakad a dőzsölésnek, és az enyveskezűségnek! Akkor aztán leáldozik az a tolvajlós napod! Hacsak ki nem találsz valami cselt, azzal a sötét eszeddel. Mondjuk meggyőzöd Tóbiás királyt, hogy az igazi menyecske csak úgy ér valamit, ha hetvenhét palacsintát süt meg egymás után, anélkül, hogy egy is odaragadna. Ez jó! Nagyon jó! És hogy ez ne sikerüljön, arról majd te gondoskodsz! Egy valami fúrhatja meg gonosz terved sikerét: a szemtelen udvari bolond, Csöröge, na és egy talpraesett fehérnép, Kökényszemű Katica!

Fésűs Éva, üde és szeretnivaló, tévéfilmből ismert meséje által Dínom-dánom országba csöppen a közönség. A vérbő, népi elemekben és humorban bővelkedő elődadás igazi kikapcsolódást ígér minden korosztálynak, a legkisebbektől a legnagyobbakig.

Előadás időtartama
2 óra / 2 felvonás

Közreműködik a GG Tánc Eger
Dunai Bettina, Emődi Attila, Kelemen Dorottya, Kőhalmi Viktória, Nagy Csaba Mátyás, Oláh Balázs, Schlégl András, Tóth Karolina

A zenei felvételben közreműködtek
Szabó Adrienn (hegedű), Rendes Renáta (fagott), Horváth Attila (nagybőgő), Egervári Mátyás (cimbalom), Gulyás László (trombita), Panyi Tibor (tenorkürt, harsona)
 

 

Ajánlatunk


Minden normális, modern férfinak három menyasszony az ideális, csak légiutas-kísérők legyenek, és menetrend szerint elkerüljék egymást.

A vígjáték szellemes és felszabadító – az önelfogadásról, a női összetartás erejéről és arról szól, hogy néha a legnagyobb kihívás levetkőzni – lelkileg és szó szerint is.

A Szépség és a Szörnyeteg a Disney egyik legsikeresebb, legelbűvölőbb meséje, az első olyan animációs film, amelyet Oscar-díjra jelöltek a Legjobb film kategóriájában, és öt Grammy-díjat is kapott.

Ajánló


Humorral, fordulatokkal és váratlan csavarokkal teli történetük magával ragadó zenét, táncot és sziporkázó párbeszédeket kínál. Készüljön fel egy varázslatos estére..

Poirot nyomozó kényelmes hazaútra vágyik a legendás, káprázatos Orient Expresszen. Csakhogy az előkelő útitársak között akad valaki, aki nagyon gyanús.…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!





impresszum - kapcsolat | Adatvédelmi tájékoztató