A szenvedély színei
Egy könnyed nyáreste, latinos hangulatban – Fischl Mónikával és Enrique de Allende-vel
több
Egy könnyed nyáreste, latinos hangulatban – Fischl Mónikával és Enrique de Allende-vel
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2023. augusztus 18. péntek, 20:00
A szenvedély színei
koncert
Egy véletlen találkozás. Két külön világ. A PRIMADONNA Magyarországról és a mexikói születésű tenorista, aki októberben a New York-i Carnegie Hallban mutatkozik be. Amikor Fischl Mónika és Enrique de Allende pár hónapja megismerkedtek, rögtön közös nyelven kezdtek beszélni: a zenéén. A koncert – amit kitaláltak – világpremierje a Szentendrei Teátrumban lesz. A szenvedély sok színét megmutatják, duettben és szólóban is, de legfőképp latinos hangulatban. Világslágerek, meglepetések, a Sturcz Szmollbend, valamint egy jéghideg Margarita koktél kíséretével!
A világsiker most Budapestre érkezik! Gyerekeknek álomszép kaland, felnőtteknek mélyen megérintő történet – közös családi élmény, amire még évek múlva emlékeztek!
Az Oltári srácok az Arénában 2026 június 27-én nagyszabású koncert musical térnek vissza a fiúk
operabemutató 2026. június 25., csütörtök 20:00 (esőnap: június 26.) 2026. június 27., szombat 20:00 (esőnap: június 28.)
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!