Az én hibám
Fecske egyedül lakik. Fecskének nincs lakótársa. Elmenet a fizetése az albérletre. Saját mikrója van, internet-előfizetése. Harminc. Múlt. Alig. Van csaja is, maradék tészta a hűtőben. több
Fecske egyedül lakik. Fecskének nincs lakótársa. Elmenet a fizetése az albérletre. Saját mikrója van, internet-előfizetése. Harminc. Múlt. Alig. Van csaja is, maradék tészta a hűtőben. több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. december 8. hétfő, 19:00
Munkatapasztalattal bír. Eljár helyekre. Diplomás. Fecskét álmában előléptették: a szünetmenedzser nem főnök, de nem is beosztott. Nem lehet kirúgni, mert a saját maga főnöke. A szünetmenedzser nincs rajta a HR fizetési listáján. Nincs ilyen pozíció. Szünetmenedzser nem létezik.
A darab, amely Szarka Károly Az én hibám című regénye alapján készült, összegzése annak az egzisztenciális csődközeli léthelyzetnek, melyben azok a fiatal felnőttek osztoznak, akiknek nem jutott osztályrészül, hogy Budapesten legyen hátországuk. A monológ a vidékiek, a felköltözöttek, a kényszerből vagy ambícióból a fővárosban szerencsét próbálók életébe enged bepillantást és oldja humoros önleleplezésbe a harmincas éveiben járó wannabe értelmiség problémáit a kilátástalan jövőképtől a kiüresedett párkapcsolatokon át és a nyomasztó munkahelyi légkörön keresztül a lakhatatlan albérletekig. Mese az elcseszett randik utáni véget nem érő éjszakai buszozásokról, a nyomorult szakításokról, és arról, ahogy a felkelő nap fénye beteríti a várost az M7-es autópálya behajtó szakaszán a Balatonról jövet.
Fecske: Kárpáti Barnabás
A szövegkönyvet írta: Szarka Károly és Braun Barna
Díszlet: Fractal műhely
Produkciós asszisztens: Tóth Barbara
Rendezte: Braun Barna
Az előadást a Térszínház, a Három Holló és a TheatroGO viszi színre.
Sahriár király szíve kővé dermedt – árulás és fájdalom zárta börtönbe a lelkét. Amikor elé vezetik Seherezádét, a rabnőt, minden megváltozik. A lány, hogy életét mentse, mesélni kezd.
Az elmúlt évek óriási sikerei után 2026. október 16-án a világhírű hegedűművész és karmester, André Rieu ismét visszatér az MVM Dome színpadára! 2026-ban a közönség ismét egy varázslatos és sokszínű koncertprogramra számíthat, amelyben opera, slágerek, musicalrészletek, filmzenék, örökzöld klasszikusok, és természetesen felejthetetlen keringők is helyet kapnak. Rieu koncertjei nemcsak a magával ragadó zenéjükkel bűvölik el a közönséget, hanem humoros, közvetlen színpadi jelenlétével is. A gyönyörű jelmezek, a lenyűgöző díszletek és a látványos fénytechnikák minden korosztály számára különleges élményt nyújtanak.
A világsiker most Budapestre érkezik! Gyerekeknek álomszép kaland, felnőtteknek mélyen megérintő történet – közös családi élmény, amire még évek múlva emlékeztek!
2026. október 10-én különleges zenei élmény várja a közönséget Budapesten: a világhírű zongoravirtuóz, Péter Bence az MVM Dome színpadán adja…
Dumaszínház est
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!