Az Őrült Nők Ketrece — Poszt-afterparti
„Egy Vörös Neon ég a bejárat fölött...” – 486 alkalommal énekelte Zaza, a mulató sztárja Az Őrült Nők Ketrecében a fülbemászó nótát.
„Egy Vörös Neon ég a bejárat fölött...” – 486 alkalommal énekelte Zaza, a mulató sztárja Az Őrült Nők Ketrecében a fülbemászó nótát.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. november 22. szombat, 21:00
Ezen az estén a dupla Aréna-előadással bezárt Az Őrült Nők Ketrece mulatója kulisszái mögé pillantunk a Vörös Neonban: soha nem hallott történetek, színházi rejtélyek, visszatekintés a tizenegy évre, kellemes zene, nagyszerű hangulat és még a Madárkák is készülnek egy ráadás színrelépéssel. Kinek mit jelentett ez az előadás az életében és a szakmai útján? Mit jelentett a közönségnek? Egy este, ezúttal nem színházban, nem arénában, hanem egy valódi mulatóban, Az Őrült Nők Ketrece csillagaival, egy ikonikus és megismételhetetlen produkció életéről. Italajánlatunk az estére: a Zaza-koktél (csípni fog!)
A friss hangvételű operettben lesz vágyakozás, humor, könnyek és szerelem – és természetesen felcsendülnek a közönségkedvenc slágerek:
Manga – Hokuszai – Manga Kortárs japán mangák szemszögéből a Hokuszai Manga 2026. ápr. 24. - 2026. aug. 16 A kiállítás a kortárs japán mangák (képregények) perspektívájából közelít Kacusika Hokuszai (1760–1849) ukijo-e mester Hokuszai Manga című, több ezer rajzból álló, rendkívüli hatású rajzgyűjteményéhez. A tárlat nem azt kívánja igazolni, hogy Hokuszai a mai értelemben vett manga „feltalálója” lett volna, hanem azt vizsgálja, miként alakult és változott a „manga” fogalma, használata és jelentése az elmúlt kétszáz év során.
A legendás páros visszatér egy szenvedéllyel és időtálló slágerekkel teli estére! Az elmúlt esztendő diadalmenet volt Kökény Attila és Rakonczai Viktor számára. Országszerte és a határon túl is ezrek szívét hódították meg olyan slágerekkel, mint a Ha újra látlak, a Veled elrepülnék vagy a Csókolj még egyszer.
A világsiker most Budapestre érkezik! Gyerekeknek álomszép kaland, felnőtteknek mélyen megérintő történet – közös családi élmény, amire még évek múlva…
Giuseppe Verdi MACBETH Opera négy felvonásban, két részben, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!