Baars – Grencsó – Hock – Mezei – Miklós (NL/HU)
Grencsó István, Mezei Szilárd, Hock Ernő és Miklós Szilveszter kvartettje olyan muzsikusokat egyesít, akik valamennyien a spontán, pillanatokban gyökerező zene tisztelői. több
Grencsó István, Mezei Szilárd, Hock Ernő és Miklós Szilveszter kvartettje olyan muzsikusokat egyesít, akik valamennyien a spontán, pillanatokban gyökerező zene tisztelői. több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2024. szeptember 12. csütörtök, 20:00
Hosszú évek háttérmunkája után 2023 februárjában léptek először együtt színpadra. Mostani koncertjüket Ab Baars közreműködése teszi még különlegesebbé és teljesebbé, akinek munkásságára a kvartett tagjai inspirációként és rokon szellemű művészi tevékenységként tekintenek. A holland szaxofonos, klarinétos és shakuhachi-játékos az improvizációnak él, rendkívül személyes és határozott, ugyanakkor tisztán érthető zenei stílusa a holland improvizációs szcéna legjavát testesíti meg. Baars és a Grencsó – Hock – Mezei – Miklós kvartett a jelen idejű szabadzene világába invitálja a közönséget, amely a múltban gyökerezik, és a jövőképpel sem marad adósunk.
Közreműködik:
Ab Baars - szaxofon
Grencsó István – fúvósok
Mezei Szilárd - brácsa
Hock Ernő - nagybőgő
Miklós Szilveszter - dob
Az asztalfoglalás a jegyvásárlás során automatikusan megtörténik.
Páratlan számú ülőhely foglalásánál előfordulhat, hogy az asztalt meg kell osztania másokkal.
Vacsoravendégeinknek 19 órai érkezést javaslunk.
Az asztalfoglalásokat legkésőbb 20 óráig tudjuk fenntartani!
Telefon: +36 1 216 7894
A friss hangvételű operettben lesz vágyakozás, humor, könnyek és szerelem – és természetesen felcsendülnek a közönségkedvenc slágerek:
A @LL3t4rgIA alkotóinak új előadása, a 4-6 a mai magyar fiatalok kilátásait vizsgálja az érettségi utáni időszakban. A produkció nemzeti és polgári ünnepeinken keresztül bontja ki kérdésfelvetéseit, és arra tesz kísérletet, hogy egy mai fiatal felnőtt nézőpontjából értelmezze: mit jelent ma magyarnak lenni. A helyszín a budapesti Nagykörút ikonikus pontja, a 4es6os kocsma, amely egyszerre kiindulópont és érkezési hely – akárcsak a várost átszelő villamos.
Csányi Miklós kulturális menedzser új tájházat nyit meg Szabadszálláson, mely alkalomból sorsdöntő kérdésre kell választ adnia. Döntésének következtében kalandos utazásra indul lelkiismeretének útvesztőjében. Az útvesztő végén újabb választás elé kényszerül – hogy jól választ-e, avagy sem, döntsék el Önök!
A VILÁG ELSŐSZÁMÚ UTAZÓ ŰR KIÁLLÍTÁSA ÉRKEZIK AMERIKÁBÓL BUDAPESTRE! ETELE PLAZA – 2026.03.06. FIGYELEM CSAK 3 HÓNAPIG!
A BTM Aquincumi Múzeum 2026-ban is csatlakozik a Múzeumok Éjszakája rendezvénysorozatához. Június 20-án, szombaton, ismét éjszakába nyúló különleges időutazó programokkal…
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!