Broadway felett az ég
BROADWAY FELETT AZ ÉG
musical két részben
Kiss Márton és Baráthy György története alapján a szövegkönyvet írta: Kiss Márton
BROADWAY FELETT AZ ÉG
musical két részben
Kiss Márton és Baráthy György története alapján a szövegkönyvet írta: Kiss Márton
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2015. november 5. csütörtök, 19:00
Egy budapesti színház körül sorra halnak a színikritikusok, fura mód csak olyanok, akik a közelmúltban rosszat mertek írni a társulat tagjairól. A primadonna, a bonviván, a szubrett és a táncos-komikus: bármelyikükről könnyen kiderülhet, hogy sorozatgyilkos. Szerelem, szenvedély, projektor, lézer, szárazjég.
Nézzünk mélyen magunkba: nincs olyan ember, aki közömbös lenne a zenés színház iránt, vagy rajongva imádjuk, vagy szenvedélyesen gyűlöljük. Végre egy musical azokról, akik imádják a musicaleket azoknak, akik utálják. A Broadway felett az ég ősbemutató, vérbeli musical, ami gyilkos humorral mesél rólunk megidézve a zenés színház legismertebb remekműveit.
Egy musical, amire nem számítottál! A Broadway felett az ég ősbemutató, vérbeli musical, ami gyilkos humorral mesél rólunk megidézve a zenés színház legismertebb remekműveit.
Zongorán közreműködik: Csák Péter / Darvas Ferenc
Látvány: Polgár Péter
Szcenikus: Barkovics Zoltán
A bemutató időpontja: 2014. november 7.
Az előadást 14 éven felüliek számára ajánljuk.
Sahriár király szíve kővé dermedt – árulás és fájdalom zárta börtönbe a lelkét. Amikor elé vezetik Seherezádét, a rabnőt, minden megváltozik. A lány, hogy életét mentse, mesélni kezd.
A Kossuth-díjas Vidnyánszky Attila, a Nemzeti Színház igazgatója először rendez operettet, méghozzá a világ leghíresebbjét!
Elemi erők, szilaj ritmusok, pajkos játékosság és sodró vágyak, a Margitszigeti Színház különleges koncertjén, ahol szimfonikus zenekar és kórus kíséretében felcsendül Carl Orff legismertebb remekműve, a Carmina Burana.
Wayne Eagling – Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij A DIÓTÖRŐ Mesebalett két felvonásban
Misztikum, szenvedély és sötét titkok a színpadon – érkezik a Rebecca musical!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!