A Játékszínben elkezdődtek az Életrevalók próbái
A Játékszínben elkezdődtek az Életrevalók próbái...
Boba festőművész tárlata a Madách Színház Tolnay Szalonjában
Boba festőművész tárlata a Madách Színház Tolnay Szal...

Program


DÁMÁK A PAKLIBAN

DÁMÁK A PAKLIBAN

Akár egy Agatha Christie krimi a Szex és New York karaktereivel!
A Liliom Produkció új krimi-vígjátéka egy izgalmas, egész estés kikapcsolódást kínál a krimi és a humor kedvelőinek.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2023. július 16. vasárnap, 20:00

Abigail T. Moore: DÁMÁK A PAKLIBAN krimi-vígjáték két részben

a Liliom Produkció előadása

 

Akár egy Agatha Christie krimi a Szex és New York karaktereivel! 

A Liliom Produkció új krimi-vígjátéka egy izgalmas, egész estés kikapcsolódást kínál a krimi és a humor kedvelőinek.

Alice a jómódú özvegyasszony meghívja magához rég nem látott barátnőit:

- Ruby-t, (a még mindig) szexi bombázót

- Josie-t, a külföldön élő bohém festőnőt

- Nina-t, a gátlásaival küzdő háziasszonyt

 

Azt hihetnénk hogy egy mindennapos baráti találkozónak leszünk szemtanúi, ám az izgalmakkal és nem várt fordulatokkal teli komédiát meghökkentő részletek és féltve őrzött titkot tarkítják.

Természetesen mi más állhatna a bonyodalmak középpontjában, mint a teremtés koronája, a férfi.

A fergeteges vígjátékot négy remek színésznő előadásában láthatják a nézők:

Ruby - Hegyi Barbara

Alice- Horváth Lili

Josie - Bede-Fazekas Annamária

Nina - Olasz Ági/Tallós Rita

 

A fiatal brit írónő komédiáját először láthatja Magyarországon a közönség a Liliom Produkció jóvoltából.

A díszletet és a jelmezeket tervezte: Ungár Anikó

Dramaturg : Csík Csaba

Fordította: Kovalits Anna

Rendezte: Tallós Rita

Forgalmazó: New Season Produkciós Iroda

Ajánlatunk


Calum Scott önállóan tér vissza Budapestre! A brit tehetségkutatóból világhírűvé vált énekes, aki tavaly már Ed Sheeran előzenekaraként is elbűvölte a hazai közönséget, 2025. október 25-én a MVM Dome színpadán ad felejthetetlen koncertet. A "Dancing On My Own" sláger előadója emlékezetes estét kínál új és régi dalokkal, mély érzelmekkel teli, lehengerlő előadásban.

Az évad hamisítatlan presztízsprodukciójának ígérkezik az új Trisztán és Izolda: Yannick Nèzet-Séguin főzeneigazgatói vezényletével, valamint Lise Davidsen és Michael Spyres kettős címszereplésével.

Ajánló


Giuseppe Verdi DON CARLOS Opera négy felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Vezényel: Dinyés Soma, Szűcs Magdaléna, Vargáné Körber Katalin Közreműködik a Magyar Rádió Gyermekkórusának Palánták kórusa és Ifjúsági Vegyeskar

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!





impresszum - kapcsolat | Adatvédelmi tájékoztató