A Játékszínben elkezdődtek az Életrevalók próbái
A Játékszínben elkezdődtek az Életrevalók próbái...
Boba festőművész tárlata a Madách Színház Tolnay Szalonjában
Boba festőművész tárlata a Madách Színház Tolnay Szal...

Program


Écsi Gyöngyi: SZŐLŐSZEM KÁLMÁN
2

Écsi Gyöngyi: SZŐLŐSZEM KÁLMÁN

Megszületni isteni ajándék, hát még akkor, ha az emberfia egy szőlőszemből születik. Kálmán és Boriska mindketten szőlőszemből születnek, testvéries és szerelmetes kapcsolatukra ezer veszély leselkedik. Megharcolni a rendkívüli élet küldetését és egyediségét nem könnyű feladat.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2023. május 13. szombat, 10:00

Écsi Gyöngyi: SZŐLŐSZEM KÁLMÁN
Az előadást 4 éves kortól ajánljuk.

Különleges eseményre invitálunk benneteket!
Écsi Gyöngyi, szlovákiai születésű magyar lelkész, népdalénekes, -gyűjtő, bábszínész előadása mérföldkő a Napsugár életében, hiszen utoljára várunk benneteket az IBSEN Házba. A következő előadásunk, május végén, már új épületünkben kerül majd megrendezésre.
Éppen ezért most egy kis ajándékkal is kedveskedünk, a programon kedvezményes jegyárral vehettek részt és különleges fogadtatásban lesz részetek!
Megszületni isteni ajándék, hát még akkor, ha az emberfia egy szőlőszemből születik. Kálmán és Boriska mindketten szőlőszemből születnek, testvéries és szerelmetes kapcsolatukra ezer veszély leselkedik.

Megharcolni a rendkívüli élet küldetését és egyediségét nem könnyű feladat. Az interaktív mese a szőlő- és szüret szokáskör tárgyi elemeit használja fel a meseelőadásban.
A palóc nyelv és élő népzene egy valósabb, léleknyitogató közegbe hívja be a nézőt.

Mesemondó: ÉCSI GYÖNGYI
Népi hangszerek: Kováts Marcell

Az program a 10. Színházi Olimpia keretében, a Kulturális és Innovációs Minisztérium támogatásával valósul meg!
Az előadás a Bábművészeti Világtalálkozó Határtalanul magyar programjának része.

Ajánlatunk


„Hegedűs a háztetőn… valahol mind azok vagyunk. Megpróbálunk egy letisztult dallamot kicsalni, miközben egyensúlyozunk, hogy ne szegjük nyakunkat. Nem könnyű!”

A háború mindent elvett tőlük – az otthonukat, a családjukat, a gyermekkorukat. Bandába verődve, éhesen és fázva járják az utcákat, hogy valahogy túléljenek. Mégis kapaszkodnak az életbe.

Egy magányos csavargó, akinek semmije sincs – csak a szíve. Egy árva kisfiú, aki minden szeretetre éhes. Egy hideg, szürke utcán a sors egymás útjába sodorja őket. Nincs pénzük, és életük korántsem mentes a kihívásoktól, mégis van valamijük, ami mindennél többet ér: egymás.

Ajánló


Vígjáték 140 perc 2 felvonásban

Az előadás a bohózat és a commedia dell’arte elemeit vegyítve mulattat és szórakoztat, miközben a szerelem, a csavaros ész és…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!





impresszum - kapcsolat | Adatvédelmi tájékoztató