Egy vagyok
Monodráma a női lélek szépségeiről, fájdalmairól, örömeiről, titkairól, a szeretetről, a vágyról, a mindent elsöprő szerelemről, a függőségről, az elfogadásról, az életről, a halálról… az emberről.
Monodráma a női lélek szépségeiről, fájdalmairól, örömeiről, titkairól, a szeretetről, a vágyról, a mindent elsöprő szerelemről, a függőségről, az elfogadásról, az életről, a halálról… az emberről.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. május 19. hétfő, 19:00
Előadja: Bacsa Ildikó
Design, animáció: Bátonyi György
Rendező: Farkas Zita
Az előadás hossza: 70 perc, szünet nélkül
Az előadás a szerző engedélyével kerül bemutatásra.
A nagyszabású musicalt, amelyben a Halál lép elő főszereplővé, az egyik legnépszerűbb zenés színházi darabként tartják számon, 1992 óta hódít világszerte töretlen sikerrel.
A történet generációkat köt össze! Simba kalandja a barátságról, bátorságról és felelősségvállalásról szól, miközben az Oscar- és Grammy-díjas legenda Elton John felejthetetlen dalai és Lebo M ikonikus dallamai varázsolják el a kicsiket és a nagyokat egyaránt.
Pietro Mascagni MESSA DI GLORIA / PARASZTBECSÜLET Koncertszerű előadások magyar, angol és eredeti nyelvű felirattal
Ludwig van Beethoven FIDELIO Opera két részben, német nyelven, magyar, angol és német felirattal
Világhírű bűvészek és az ország legjobb illuzionistái együtt, egy vadonatúj műsorban!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!