A Játékszínben elkezdődtek az Életrevalók próbái
A Játékszínben elkezdődtek az Életrevalók próbái...
Boba festőművész tárlata a Madách Színház Tolnay Szalonjában
Boba festőművész tárlata a Madách Színház Tolnay Szal...

Program


EternalGames-A Végtelen játékai
8

EternalGames-A Végtelen játékai

Az EternalGames – A Végtelen játékai című előadásunk egy aktuális témán keresztül szólítja meg a fiatal generációt: az elektronikus eszközök mindennapi használata és ennek hatása a gondolkodásra, valamint a fizikai egészségre.

Főhőseink Julcsi és Marci, két fiatal, akik Győrben az Epres utcában élnek. Julcsi készül a közelgő felvételijére, a város egyik legerősebb gimnáziumába, míg Marci játszik. A konzolján. Egész nap. Igaz, a családjukban sincs minden rendben… Talán ezért kérte meg Julcsi és Marci édesanyja Ilma mamát, hogy amíg távol van, vigyázzon a gyerekekre, és meséljen nekik.  több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2025. április 19. szombat, 11:00

Az EternalGames – A Végtelen játékai című előadásunk egy aktuális témán keresztül szólítja meg a fiatal generációt: az elektronikus eszközök mindennapi használata és ennek hatása a gondolkodásra, valamint a fizikai egészségre.  

Főhőseink Julcsi és Marci, két fiatal, akik Győrben az Epres utcában élnek. Julcsi készül a közelgő felvételijére, a város egyik legerősebb gimnáziumába, míg Marci játszik. A konzolján. Egész nap. Igaz, a családjukban sincs minden rendben… Talán ezért kérte meg Julcsi és Marci édesanyja Ilma mamát, hogy amíg távol van, vigyázzon a gyerekekre, és meséljen nekik. Aztán a történet egészen furcsa fordulatot vesz, fiatal hőseink egy új, ismeretlen és izgalmas világba lépnek át. Julcsi és Marci útját szamuráj harcosok,  névtelen katonák és boszorkányok keresztezik, hogy a Végtelenség Birodalmát uraló  Királynőhöz érve kiderüljön, vajon hőseink vissza tudnak-e térni a valóságba? 

Kísérjük őket együtt az útjukon a Győri Nemzeti Színház legújabb ifjúsági előadása során! Tartsanak velünk!

 

 

EternalGames | A Végtelen játékai

 

Ilma mama / Fehér boszorkány Bende Ildikó

Anya / Királynő Agócs Judit

Apa Nagy Balázs

Julcsi Juhász Jázmin e.h.

Marci Tóth Marcell e.h.

Matilda nagyi / Fekete boszorkány Mézes Violetta

Oszkár bácsi / Lovag Jáger András

Tóth Gyula, vízvezeték szerelő / Márió Vincze Gábor Péter

Dini / Mori Kaito, szamuráj Kurucz Dániel / Fehér Ákos

Gerő /Zsoldos Kolnai Kovács Gergely

 

Hedry Mária Virtuália című mesedarabját felhasználva írta: Móczár Bence

 

díszlet és jelmez: Urbancsek Adél

mozgás: Németh Eszter

videotechnika: Pál Ákos

 

Súgó: Pusztai Lilla

Ügyelő: Illés Ottília

Rendező asszisztens: Lázin Beatrix

 

Rendező: Móczár Bence

Tervezett próbakezdés: 2024. január 2.

Tervezett bemutató: 2024. február 10.

Győri Nemzeti Színház

 

Az előadás hossza szünettel: 130 perc

Ajánlatunk


Frank Wildhorn és Jack Murphy világhírű musicalje Rudolf koronaherceg tragikus sorsú történetét dolgozza fel. Rudolf, I. Ferenc József császár és király egyetlen fiaként a legfinomabb európai neveltetésben részesült és bárki azt hihette, hogy a herceg már születése pillanatában boldogságra lett ítélve. Mégis, a harmincéves trónörököst és szeretőjét a mayerlingi vadászkastélyban holtan találták. A jelek önkezűségre utalnak.

A Pesti Vigadó egykor a pesti társasági élet fontos színtere volt, ahol a fényes csillárok alatt emlékezetes bálok zajlottak. Képzelje el a parkettet megtöltő frakkos urakat és selyemruhás hölgyeket, a keringő ritmusát, a pezsgő és a friss virágok illatát – minden este maga volt a csillogás és a társasági élet vibrálása. A bálok nemcsak a táncról szóltak: a társalgás, a flörtök és a kor etikettjének szabályai mind hozzátartoztak a szórakozáshoz. Viszkok Fruzsi vezetésével most Te is átélheted ezt a varázslatos világot. Fedezd fel, milyen volt egy 19. századi bál hangulata, és merülj el a fény, a zene és a társasági élet egyedülálló atmoszférájában

Közel két évszázada ad reményt és erőt „e rút világban” Liliomfi és Mariska minden ukázt felülíró szerelme, Szellemfi játékkedve és a teátristák fantáziája.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!





impresszum - kapcsolat | Adatvédelmi tájékoztató