A Játékszínben elkezdődtek az Életrevalók próbái
A Játékszínben elkezdődtek az Életrevalók próbái...
Boba festőművész tárlata a Madách Színház Tolnay Szalonjában
Boba festőművész tárlata a Madách Színház Tolnay Szal...

Program


Fázisok - Közép-Európa Táncszínház

Fázisok - Közép-Európa Táncszínház

A Közép-Európa Táncszínház demonstrációja.

A Fázisok című előadás illeszkedik a Közép-Európa Táncszínház táncosainak alkotóműhelyéből 2010 októberében kikerült Io Sono sorozathoz, melyben a társulat táncművészei műhelymunkák során kísérletezhettek, hogy önmagukból minél több színt mutathassanak meg.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2013. június 14. péntek, 19:30

E sorozat folytatásaként most fázisonként kapunk betekintést új kutatásaik folyamataiba. A táncos-alkotók csoportosan fürkészve igyekeznek közös gyökeret találni emlékeikben, vágyaikban, és az ebből szerzett új élményeknek kívánnak megmutatkozási lehetőséget adni.

További információ:
www.bethlenszinhaz.hu
www.cedt.hu

Fotó: Dömölky Dániel

Ajánlatunk


1905. Elárverezik a párizsi Operaház teljes hajdani berendezéseit. Többek között egy csillárt, amely a kikiáltó szerint egy máig sem tisztázott baleset okozója volt. A baleset tetteseként az Operaház titokzatos Fantomját emlegették.

félig mese, félig musical 9-99 éves korig

Ajánló


Pintér Béla szürreális víziója a világról. Pontosabban annak csak egy szeletéről, az emberi kapcsolatokról.

Mi köti össze a múltat a jelennel? Természetesen a szerelem. És a zene. De csak ha nagyon jó. Lili korunk…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!





impresszum - kapcsolat | Adatvédelmi tájékoztató