Fejben dől el - Kőhalmi Zoltán önálló estje
Dumaszínház est
Dumaszínház est
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. március 6. csütörtök, 18:00
Fejben dől el
Kőhalmi Zoltán önálló estje Kaposváron.
Ettek-e pizzát a ‘80-as években Szentesen? Mi kell ahhoz, hogy beléphessünk egy motoros bandába? Ki fedezte fel Csepelt? Hogyan udvarolnak a trafikosok? Miért csak férfiaknak vannak hobbijai? Miért csak nők járnak zumbázni?
Kőhalmi Zoltán az emberélet útjának felén – de túl három németjuhásznyi életen – új önálló estjében a fenti kérdések mellett arra is megpróbál választ adni, hogyan békélhetünk meg a világgal, amiben a Bartók Rádión kívül minden változik.
Az előadást keresleti alapon árazzuk! További tájékoztatásért, kérjük, látogassanak el az ehhez kapcsolódó információs oldalunkra:
A szabadságharc hőse, Baráznay Ignácz tisztázatlan halála után negyven évvel leánya, Amália egy különös transzcendens utazás alkalmával visszakerül 1848-ba
A nagy sikerű A hosszú élet titka alkotóinak új bemutatója ismét az izgalmas és sokszínű novellaszínházi műfajban születik.
Egy estére az MVM Dome-ba költözik az olasz zene aranykora! A nagyszabású, látványos show keretében a legendás San Remo-i Fesztivál csillagainak slágerei idézik meg azt a különleges világot, ahonnan évtizedek óta örökzöld slágerek és ikonok indultak el a világhírnév felé.
Varázslatos, szenvedélyes éjszaka – a Vámpírok bálja lenyűgöző látványvilággal, felejthetetlen dallamokkal rabul ejt és örök élményt nyújt.
Nabuccot, a babiloni királyt Kálmándy Mihály Kossuth-díjas operaénekes, a Halhatatlanok Társulatának örökös tagja alakításában láthatja a közönség 2026-ban is. A…
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!