A Játékszínben elkezdődtek az Életrevalók próbái
A Játékszínben elkezdődtek az Életrevalók próbái...
Boba festőművész tárlata a Madách Színház Tolnay Szalonjában
Boba festőművész tárlata a Madách Színház Tolnay Szal...

Program


Gondnok

Gondnok

A Nézőművészeti Kft. és a Szkéné Színház közös előadása.

Harold Pinter Nobel-díjas író, az abszurd angol dráma egyik legjelesebb képviselője. Ebben a darabjában – az előadás leírása szerint – van egy alak, egy pofa és egy pasas.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2013. március 25. hétfő, 19:00

Az alárendelt, a fölérendelt és a jelentéktelen. Aston megsajnál egy hajléktalant és időlegesen lakhelyet biztosít neki a saját lakásában. Elvileg időlegesen, de Davies ennél kicsit tovább marad. Aztán megjelenik Mick, Aston testvére, akié tulajdonképpen a lakás. „A három figura függ egymástól, viszonyuk azonban egyszerre labilis és kiszámítható, hiszen egy ilyen szilárd viszonyrendszerben a szerepek nem cserélődnek fel, akármi történjék is, a lázadás viszont végig ott motoszkál a cselekedetek között.” (Zsedényi Balázs, 7ora7.hu)

Ajánlatunk


A háború mindent elvett tőlük – az otthonukat, a családjukat, a gyermekkorukat. Bandába verődve, éhesen és fázva járják az utcákat, hogy valahogy túléljenek. Mégis kapaszkodnak az életbe.

Ajánló


Misztikum, szenvedély és sötét titkok a színpadon – érkezik a Rebecca musical!

Eleinte minden világos, ki kinek a kicsodája, ám közbeszól a kémia, meg egy tudálékos szexuálpszichológus..

Richard Wagner PARSIFAL Színpadszentelő ünnepi játék három felvonásban, német nyelven, magyar, angol és német felirattal

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!





impresszum - kapcsolat | Adatvédelmi tájékoztató