A Játékszínben elkezdődtek az Életrevalók próbái
A Játékszínben elkezdődtek az Életrevalók próbái...
Boba festőművész tárlata a Madách Színház Tolnay Szalonjában
Boba festőművész tárlata a Madách Színház Tolnay Szal...

Program


Io sono FESZT

Io sono FESZT

A budapesti Közép-Európa Táncszínház előadásában.

A meghívott alkotók, "külsős" koreográfusok energiájára építő bemutatók sorában olyannal tervezünk most közönség elé állni, amely a KET "belső" energiáira: saját táncosainak kreativitására épít.

 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2011. május 12. csütörtök, 20:00

A társulat hét táncművésze ezúttal önállóan, de egymást inspirálva, műhelymunkák során kísérletezik, hogy önmagukból mutassanak minél több színt a közönségnek. Io sono - én vagyok. Keresnek, játszanak, improvizálnak, alkotnak.

Az egyes alkalmakat szervező témákat, zenei inspirációt is önmaguk választják. A három őszi előadás a műhelymunka egy-egy fázisát mutatja majd, így érdemes hétről hétre visszalátogatni hozzánk!

Ajánlatunk


A Kossuth-díjas Vidnyánszky Attila, a Nemzeti Színház igazgatója először rendez operettet, méghozzá a világ leghíresebbjét!

Csányi Miklós kulturális menedzser új tájházat nyit meg Szabadszálláson, mely alkalomból sorsdöntő kérdésre kell választ adnia. Döntésének következtében kalandos utazásra indul lelkiismeretének útvesztőjében. Az útvesztő végén újabb választás elé kényszerül – hogy jól választ-e, avagy sem, döntsék el Önök!

A Kalamazoo egyenesen a Broadway-ről érkezik, a vígjátékban Hernádi Judit és Kern András sziporkázó játékát élvezhetik Sebestyén Aba rendezésében.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!





impresszum - kapcsolat | Adatvédelmi tájékoztató