A Játékszínben elkezdődtek az Életrevalók próbái
A Játékszínben elkezdődtek az Életrevalók próbái...
Boba festőművész tárlata a Madách Színház Tolnay Szalonjában
Boba festőművész tárlata a Madách Színház Tolnay Szal...

Program


kiNŐttem

kiNŐttem

Eszter most lett 16 éves. Mint sokan az ő korában, ő is szeretetre, elismerésre vágyik, így görcsösen igyekszik a figyelem középpontjában maradni, és visszaigazolásokat keres nőiességére. Egyszerre akar kitűnni a tömegből, mégis olyan maradni, mint a többiek – azonban újra és újra csak falakba ütközik.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2020. szeptember 6. vasárnap, 19:30

kiNŐttem

Eszter most lett 16 éves. Mint sokan az ő korában, ő is szeretetre, elismerésre vágyik, így görcsösen igyekszik a figyelem középpontjában maradni, és visszaigazolásokat keres nőiességére. Egyszerre akar kitűnni a tömegből, mégis olyan maradni, mint a többiek – azonban újra és újra csak falakba ütközik. Igyekezetét beárnyékolja egy rég elvesztett családtagjának gyásza is, és Eszter már sejti, hogy elsősorban ezzel a családi örökséggel kell megbirkóznia ahhoz, hogy (talán életében először) elfogadja magát.

készítette: Fodor Katalin
konzulens, technikus: Kovács Zoltán
külön köszönet: Ilyés Lénárd, Markos Szilvia, Ijjas Tamás

Az előadás támogatója a SÍN Kulturális Központ

Ajánlatunk


A Szépség és a Szörnyeteg a Disney egyik legsikeresebb, legelbűvölőbb meséje, az első olyan animációs film, amelyet Oscar-díjra jelöltek a Legjobb film kategóriájában, és öt Grammy-díjat is kapott.

Wayne Eagling – Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij A DIÓTÖRŐ Mesebalett két felvonásban

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!





impresszum - kapcsolat | Adatvédelmi tájékoztató