Lajkó Félix szólókoncertje
Az Ócsai Kulturális Napok keretén belül 2025. május 17-én 18.00 órai kezdettel az Ócsai Református Műemlék Templom falai között szólal meg Lajkó Félix hegedűművész hangszere, mely egy feledhetetlen élményt ígér.
Az Ócsai Kulturális Napok keretén belül 2025. május 17-én 18.00 órai kezdettel az Ócsai Református Műemlék Templom falai között szólal meg Lajkó Félix hegedűművész hangszere, mely egy feledhetetlen élményt ígér.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. május 17. szombat, 18:00
Lajkó Félix - Liszt Ferenc-díjas, Érdemes Művész, magyar világzenei hegedűművész és zeneszerző. Virtuóz módon kezeli a hegedűt, emellett kiválóan játszik zongorán és citerán is. Színházi és filmzenéket komponál, számos lemeze jelent meg.
Démonikus improvizációk, szárnyaló dallamok, lelkünket az ismeretlenbe repítő virtuozitás.
Lajkó Félix a zene nyelvén mesél érzésekről, hangulatokról, betekintést nyújtva belső világába. Egy Lajkó szóló koncert maga a repülés, a teljes átlényegülés, egy különleges és szokatlan zenei élmény, maradandó katarzis!
A Recirquel új produkciója, a Paradisum az elpusztult világ elcsendesedését követő újjászületés mítoszát kutatja, ahol a kommunikáció eszköze a test, az egyetlen közös nyelv a mozdulat. Az idilli létezés teremtményei a körülöttük lüktető „életanyag” folyamatosan alakuló, örvénylő természeti erejéből bontakoznak ki, hogy a megtisztulás, születés, ébredés és rítus jelenetein át elérjék az anima mundit, a világ szellemét.
Az 1986-ban készült, kultikus családi rajzfilm színpadi változata feledhetetlen szórakozás az egész családnak!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!