A Játékszínben elkezdődtek az Életrevalók próbái
A Játékszínben elkezdődtek az Életrevalók próbái...
Boba festőművész tárlata a Madách Színház Tolnay Szalonjában
Boba festőművész tárlata a Madách Színház Tolnay Szal...

Program


Lá(j)v sztori
2

Lá(j)v sztori

a szerelem, igazából...

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2025. február 14. péntek, 19:00

A LÁ(J)V Sztori mindannyiunk életéből merítő, nagy ívű színházi előadás 4 imprószínész lehengerlő játékával. Vérbeli szerelmi történet a színpadon - megismerkedés, dráma, szakítás, újraegyesülés - örökzöld téma innovatív kivitelben. A LÁ(J)V Sztori szórakoztató és megható előadás, mely az improvizációs színház eszközeivel mesél minden este másképpen. Különböző stílusú, hangulatú rövid jeleneteken keresztül áll össze végül egy különleges szerelem sosem látott története.

Az előadás a 2023/24-es évadban nagy sikerrel szerepelt nemzetközi impró fesztiválokon Írországban és Portugáliában, hosszabb kihagyás után most hazai színpadon, magyar nyelven is látható. Köszönet Győri Zoltán és Szintai-Molnár Péter volt kollegáinknak és társulati tagjainknak, akikkel együtt fejlesztettük ezt a produkciót.

Alkotók: Bán-Horváth Veronika, Bernát Imola Tímea, Borbás Gergő, Gregus László, Janó Anna, Madaras Attila, Szőke Gábor, Varju Nándor
Zene: Szőllősi Dániel

Ha nem jártál még improvizációs előadáson:
- Igen, ez valóban egy olyan előadás, aminek jelenetei, karakterei nincsenek előre meghatározva.
- Tényleg nincs szövegkönyv.
- Nem próbáltunk be előre jeleneteket, viszont sokat tréningezünk, hogy bátran mondjunk igent az ismeretlenre.
 A színpad a színészeké és közreműködőké – nézői széked biztonságából figyelheted, mi történik az előadásban, ugyanakkor ha szeretnél, adhatsz nekünk inspirációt.

Ajánlatunk


Magyarországi bemutató Az Erkel Színház előadása ELŐADÁSOK: 2026. augusztus 14., 15.,16., 20., 21., 22. tervezett esőnapok: augusztus 17., 18., 23., 24.

musical Szöveg: TIM RICE Zene: ANDREW LLOYD WEBBER Hangszerelte: DAVID CULLEN Fordította: Bárány Ferenc

Jeanie Linders: Menopauza – a Játékszín előadásában

Ajánló


Ifj. Johann Strauss egyik legnépszerűbb műve, A cigánybáró a Jókai200 emlékév keretében kerül színpadra a Budapesti Operettszínházban. A darab 1885-ben,…

Tóth Péter – Mechler Anna A Szépség és a Szörnyeteg Ősbemutató

A Kossuth-díjas Vidnyánszky Attila, a Nemzeti Színház igazgatója először rendez operettet, méghozzá a világ leghíresebbjét!

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!





impresszum - kapcsolat | Adatvédelmi tájékoztató