Molnár / Vadas / Vass: game changer 2.0
A game changer 2.0 a kutatómunka folytatása: az alkotóhármas visszatér a Trafó színháztermébe, melynek megbontása egy baltavágással már az első fázisban, októberben megkezdődött.
A game changer 2.0 a kutatómunka folytatása: az alkotóhármas visszatér a Trafó színháztermébe, melynek megbontása egy baltavágással már az első fázisban, októberben megkezdődött.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2022. május 13. péntek, 20:00
Molnár Csaba - Vadas Zsófia Tamara - Vass Imre
game changer 2.0
80'
A game changer a Molnár-Vadas-Vass alkotóhármas hosszútávú, kísérleti együttműködése, mely a változás, megújulás, új művészeti terek nyitásának lehetőségeit kutatja. Az alkotófolyamat első, októberi (és februári) állomásán az alkotók egy feje tetejére állt világ bizonytalanságában merültek el. Megosztották a közönséggel személyes és művészi felismeréseiket és dilemmáikat, miközben nemcsak az előadók, hanem a nézők is rendhagyó helyzetekben találhatták magukat.
Ezúttal más alkotók és médiumok bevonásával teremtenek új helyzeteket néző és előadó között. A felszabadító mozgásnak, a tánc örömének és fontosságának továbbra is teret adva bontják tovább a saját határaikat - és a színházteremét is.
Az októberi game changer bemutató „egy szabályokat kifordító, önfeledt játékba sűrítette a feje tetejére állt világ életérzést. […] Reflektálnak a világ állapotára, visszatükrözik a tudatalatti folyamatokat, amik a színházak hosszú hibernációja alatt végbementek, és felteszik a kérdéseket, amiket még mi se nagyon teszünk fel magunknak arról, hogyan tovább.”
(Bálint Orsolya, színház.net)
Koncepció: Molnár Csaba, Vadas Zsófia Tamara, Vass Imre
Produkciós vezető: Kárpáti Lili Melánia
Produkciós partner: Katlan Csoport
Koprodukciós partner: Trafó Kortárs Művészetek Háza
Támogatók: Budapest Főváros Önkormányzata, Staféta, Füge Produkció, EMMI, NKA, Art Quarter Budapest
Bruscon (Alföldi Róbert), a Nemzet Színésze, kis társulatával vendégjátékra érkezik. Az új és ismeretlen helyen azonban szinte mindennel baja van. És csak pár óra van az előadás kezdéséig.
A görög mitológia talán legismertebb lélektani krimijének újragondolása Oidipusz és Jokaszté mindent felülíró és meghatározó szerelmét állítja fókuszba. Kettejüknek „egy a millióhoz esélyben” született kapcsolata mindenen átsegítette őket. Mostanáig. De a sorsát senki sem kerülheti el.
Esőhelyszín: Színházterem Közreműködik: Fischl Mónika, Dolhai Attila, Swing à la Django
Agatha Christie & Gerald Verner ÉJFÉLTÁJT KRIMI fordította: Zöldi Gergely
(esőnap: május 24.)
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!