A Játékszínben elkezdődtek az Életrevalók próbái
A Játékszínben elkezdődtek az Életrevalók próbái...
Boba festőművész tárlata a Madách Színház Tolnay Szalonjában
Boba festőművész tárlata a Madách Színház Tolnay Szal...

Program


Nők Magyarországon III. - Storytelling

Nők Magyarországon III. - Storytelling

Fábián Évi és a kötet szövegírója, Horváth Zsuzsanna mesélnek arról, hogy honnan és hogyan kerül 88 csodálatos nő egy albumba.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2023. április 13. csütörtök, 19:00

Nők Magyarországon III.

Storytelling

Fábián Évi: Nők Magyarországon III. című kötetének Storytelling estje a könyv létrejöttének körülményeiről.

Fábián Évi és a kötet szövegírója, Horváth Zsuzsanna mesélnek arról, hogy honnan és hogyan kerül 88 csodálatos nő egy albumba.

Ajánlatunk


Carl Orff CARMINA BURANA Szcenikus kantáta eredeti nyelveken, magyar, angol és eredeti felirattal

A Ferencsik bérlet hangversenyei a 2025/2026-os évadban is elsősorban a bécsi klasszikusok kedvelői számára kínálnak élményekben gazdag órákat. Joseph Haydntól meghallgathatjuk a 87., A-dúr szimfóniát, a C-dúr notturnót, az „Óra”-szimfóniát és a G-dúr hegedűversenyt.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!





impresszum - kapcsolat | Adatvédelmi tájékoztató