A Játékszínben elkezdődtek az Életrevalók próbái
A Játékszínben elkezdődtek az Életrevalók próbái...
Boba festőművész tárlata a Madách Színház Tolnay Szalonjában
Boba festőművész tárlata a Madách Színház Tolnay Szal...

Program


Óévbúcsúztató szilveszteri gála

Óévbúcsúztató szilveszteri gála

A legszebb és legismertebb dallamokkal búcsúzunk az Óévtől és egyben köszöntjük az Új Esztendőt is 2018. december 28-án 19 órai kezdettel.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2018. december 28. péntek, 19:00

Csodálatos hangú primadonnák bámulatos kosztümjei, a szubrett és táncoskomikus akrobatikus kettősei,  táncosok és nem utolsó sorban a humort képviselő művészek gondoskodnak az önfeledt szórakozásról ezen az estén. Lehár Ferenc, Johann Strauss és Kálmán Imre örökzöld dalai csendülnek föl két kellemes órában Virágh József, Vörös Edit, Bozsó József, Csonka Zsuzsanna, Heller Tamás, Gróf Gréta és Kokas László tolmácsolásában.

Ajánlatunk


A VILÁG ELSŐSZÁMÚ UTAZÓ ŰR KIÁLLÍTÁSA ÉRKEZIK AMERIKÁBÓL BUDAPESTRE! ETELE PLAZA – 2026.03.06. FIGYELEM CSAK 3 HÓNAPIG!

Elemi erők, szilaj ritmusok, pajkos játékosság és sodró vágyak, a Margitszigeti Színház különleges koncertjén, ahol szimfonikus zenekar és kórus kíséretében felcsendül Carl Orff legismertebb remekműve, a Carmina Burana.

Radnóti Miklós és Gyarmati Fanni belső világa elevenedik meg Vecsei H. Miklós és a zenészekből, képzőművészekből álló QJÚB nevű társulás koncertszínházi előadásában. A produkcióval Radnóti Miklós halálának 80. évfordulójára emlékezünk.

Ajánló


Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!





impresszum - kapcsolat | Adatvédelmi tájékoztató