Pán Péter
Pán Péter Sohaországból a Városmajorba érkezik! Csingiling beröppen a szabadtéri színpadra! Az Elveszett fiúk téged keresnek, de megtalálták Pán Pétert, és együtt győzik le Hook kapitányt és Mr. Smeet a Városmajori szabadtéri színpadon!
Pán Péter Sohaországból a Városmajorba érkezik! Csingiling beröppen a szabadtéri színpadra! Az Elveszett fiúk téged keresnek, de megtalálták Pán Pétert, és együtt győzik le Hook kapitányt és Mr. Smeet a Városmajori szabadtéri színpadon!
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. június 25. szerda, 19:00
PÁN PÉTER mesemusical – J.M. Barrie Színdarabja nyomán
a FOGI SZÍNHÁZA-PESTI MŰVÉSZ SZÍNHÁZ előadásában
a Városmajori Szabadtéri Színpadon!
Aki újraélné gyerekkorát, vagy örök gyerek, azt várjuk szeretettel a Városmajori szabadtéri színpadon július 25-én 16:00-kor vagy 19:00-kor!
Pán Péter, ha ezt a címet leírjuk, szinte már nem is kell hozzá semmiféle magyarázat, ajánlószöveg. A klasszikus gyermekirodalom egyik halhatatlan, költői remeke a felnőni nem akaró Pán Péter története. Ez a mese azért marad örök klasszikus, mert a minden emberben kitörölhetetlenül megbúvó, élő vágyat testesíti meg: a visszavágyódást a gyermekkor csodákkal, kalandokkal teli világába. Wendy Darling egy teljesen átlagos londoni családban él két öccsével, édesanyjával és jóravaló, de pipogya hivatalnok édesapjával. Pán Péter egy elvarázsolt egzotikus helyen lakik, Sohaországban. A titok, hogy ott soha nem lesz felnőtt. Péter tud repülni és minden napja csupa tömény kaland, mert van egy jó kis csapata az E lveszett fiúk, akikkel együtt harcolnak a gonosz kalózok ellen. Nem csoda, hogy Wendy és testvérei boldogan csatlakoznak hozzá és együtt indulnak Sohaországba.
Itt aztán pompás és önfeledt kalandokat élnek át, csakhogy Péter eddigi hűséges kísérője, a piciny Csingiling féltékeny lesz Wendyre és ebből is támad bonyodalom. A fiúk legnagyobb ellensége Hook kapitány, Hook kapitányé pedig a krokodil, aki követi őt szárazon és vízen.
Szereplők
Pán Péter............................ Berecz Uwe
Wendy................................. Boda Melinda
Mrs. Darling........................ Fogarassy Bernadett
Mr. Darling.......................... Fogarassy András
Hook kapitány..................... Fogarassy András
John.................................... Tóth Bálint
Michael............................... Tucker Áron
továbbá Csingiling, Mr. Smee
Alkotók
Zene: Harmath Imre
Dalszöveg: Lénárt lászló
Díszlet: Halász G. Péter
Rendező: Molnár Csaba
Videóajánlók:
YouTube – Pán Péter musical
https://www.youtube.com/shorts/eG-UM0R68zM
https://www.youtube.com/shorts/LhCiNRoBaeE
Elemi erők, szilaj ritmusok, pajkos játékosság és sodró vágyak, a Margitszigeti Színház különleges koncertjén, ahol szimfonikus zenekar és kórus kíséretében felcsendül Carl Orff legismertebb remekműve, a Carmina Burana.
Az Pesti Vigadó idén első alkalommal csatlakozik a Múzeumok Éjszakája programjaihoz! A patinás épület 2026. június 20-án változatos élményekkel várja az érdeklődőket. A látogatók az este során magyar és angol nyelvű épülettörténeti sétákon ismerhetik meg az épület múltját, emellett tárlatvezetés és egy különleges hangulatú jazz koncert is színesíti a kínálatot.
A Játékszín előadása.
Manga – Hokuszai – Manga Kortárs japán mangák szemszögéből a Hokuszai Manga 2026. ápr. 24. - 2026. aug. 16 A…
A legendás páros visszatér egy szenvedéllyel és időtálló slágerekkel teli estére! Az elmúlt esztendő diadalmenet volt Kökény Attila és Rakonczai…
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!