PÁPAI JOCI szimfonikus koncert
A közönség egy őszinte és lélekmelengető showműsorra készülhet, amelyben a szokásos slágerek új formájukban szólalnak meg.
A közönség egy őszinte és lélekmelengető showműsorra készülhet, amelyben a szokásos slágerek új formájukban szólalnak meg.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2023. július 15. szombat, 20:00
PÁPAI JOCI szimfonikus koncert
(esőnap: július 16.)
Karmester: Robert Papocsi
Pápai Joci mindig is különleges hangulatú, a közönséget magával ragadó műsoráról volt híres, így most is egy látványos, új köntösbe bújtatott koncerttel jön a Margitszigeti Szabadtéri Színpadra, melynek hangszerelésében nem más lesz segítségére, mint Szirtes Edina ’Mókus’ és Lombos Pál, azaz a Heureka Pop Orchestra Wien.
A szimfonikus zenekar Seres Vilmossal és Kovács Mátéval egészül ki, két olyan zseniális szólistával, akik többek között a balkán, a djangó, és a cigányzene nagymeseterei. A klasszikus szólamok és a világzenei motívumok finom összeolvadásának köszönhetően Joci mélyérzelmű dalai még erősebben hatnak majd. Összességében elmondható, hogy Mókusnak az etno-szimfonikus műfaj aktív művelőjének és a fentebb említett vendégelőadóknak köszönhetően nem szokványos szimfonikus koncertben lesz részünk!
Giuseppe Verdi AIDA Opera három részben, négy felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
Murányi Tünde, Kálid Artúr, Stubnya Béla és Horváth Károly a legkönnyesebb komédiában. [március 27-én végleg bezár a FÉM. már csak 4 alkalommal látható az előadás]
„Hegedűs a háztetőn… valahol mind azok vagyunk. Megpróbálunk egy letisztult dallamot kicsalni, miközben egyensúlyozunk, hogy ne szegjük nyakunkat. Nem könnyű!”
Giacomo Puccini TOSCA Opera három részben, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!