A Játékszínben elkezdődtek az Életrevalók próbái
A Játékszínben elkezdődtek az Életrevalók próbái...
Boba festőművész tárlata a Madách Színház Tolnay Szalonjában
Boba festőművész tárlata a Madách Színház Tolnay Szal...

Program


Párniczky trió, Lukács Miklós trió

Párniczky trió, Lukács Miklós trió

3+3 koncert
Párniczky trió
Lukács Miklós trió - Cimbiózis

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2013. május 4. szombat, 20:00

Párniczky trió

Párniczky András vezetésével a magyar jazzélet ismert tagjaiból formálódott a Párniczky Trió. Igazi európai jazzt játszanak, amelyben az improvizáció, térségünk népzenei hagyományai és a kamara jellegű kortárs zene együttesen van jelen.

Párniczky András - gitár
Ajtai Péter - bőgő
Baló István - dob


Lukács Miklós trió - Cimbiózis


Lukács Miklós új formációja a Cimbiózis márciusban adta első koncertjét; most a Fonóban is debütálnak.

“Baló Pistivel régóta játszom együtt Dresch Mihály zenekarában, közös nyelvet beszélünk. Gyurival - amellett, hogy rokoni szálak fűznek hozzá, ami persze zenei szempontból nem, csak emberileg fontos - szintén együtt játszunk egy ideje Tóth Viktor Tercettjében. Az ország egyik legjobb bőgősének tartom, és jó párosnak gondoltam őket Pistivel. Úgy komponáltam erre a trióra, hogy kamarazene-szerűen szólaljunk meg, ahol egyforma súllyal van minden zenész jelen. Ezért is választottam névnek a Lukács Miklós Trió - Cimbiózist, mert a köztünk létrejövő szimbiózis kulcsfontosságú.” (Lukács Miklós fidelio.hu)

Lukács Miklós - cimbalom
Orbán György - bőgő
Baló István - dob

Ajánlatunk


A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.

A Vivace Táncforgatag 160 táncos részvételével kerül megrendezésre 2026 június 6-án, 18 órai kezdettel a RaM-Art Színházban. A rendezvény legfőbb célja, hogy bemutathassuk, hogyan lehet egészen az óvodás korosztállyal, tinédzserekkel és fiatal felnőttekkel magas színvonalú gálaestet megvalósítani.

Ajánló


Gioachino Rossini OLASZ NŐ ALGÍRBAN Opera két felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Giacomo Puccini PILLANGÓKISASSZONY Opera három felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!





impresszum - kapcsolat | Adatvédelmi tájékoztató