A Játékszínben elkezdődtek az Életrevalók próbái
A Játékszínben elkezdődtek az Életrevalók próbái...
Boba festőművész tárlata a Madách Színház Tolnay Szalonjában
Boba festőművész tárlata a Madách Színház Tolnay Szal...

Program


Pillantás a hídról

Pillantás a hídról

Arthur Miller: Pillantás a hídról
dráma

Igazi katartikus, székhezszögező élményt ígér a színházszerető nézőknek Arthur Miller Pillantás a hídról című klasszikus drámájának veszprémi bemutatója. Az előadást Guelmino Sándor rendezi. Az 1956-ban íródott mű a szenvedély és a szerelem útvesztőjét rajzolja meg. Azt az utat amelyet Eddie Carbone, az egyszerű dokkmunkás végigjár a mostohalánya iránti felismert vonzódástól a lebírhatatlan szenvedélyig, s az árulásig, becstelenségig.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2010. június 11. péntek, 19:00

A lélektanilag hibátlanul, feszült dialógusokban és szimbolikusan is erőteljes helyzetekből felépült dráma megírása után hét évig hallgatott az író. Hallgatásának oka családi problémáira, majd felesége, Marilyn Monroe halálára vezethető vissza. Amikor a Pillantás a hídról című drámájáról kérdezték Arthur Millert, ezt mondta: "Eddie-t eredetileg mint fogalmat formáltam meg, mint a valamely lét elborzasztó tényét. A darab átnézése során tisztáztam magamban, hogy bármennyire ellenszenves ez az iszonyú tettekre képes alak, egy emberi tulajdonsága mégis csodálatra méltó és példaként állítható: bele lehet hajszolni olyasmibe, ami végeredményben önfeláldozás a becsület, a tisztesség, az igazság eszményéért, ha oltárát nem is az igazi építőkövekből emelte magában."

Rendező    Guelmino Sándor
Rendezőasszisztens    Pápes Mónika
Díszlettervező    Bagossy Levente
Jelmeztervező    Kárpáti Enikő
Zene    Döme Zsolt
Szcenikus    Perlaki Róbert

Ajánlatunk


A 90-es évek ikonikus filmvígjátékából készült musicalsiker, a West Enden és a Broadwayn már nézők millióit elcsábító Apáca Show az Erkel Színház színpadán!

Nem mindennapi vígjátékot láthatnak nálunk, amit egy olyan rendező állít színpadra, aki maga is 900-szor játszotta ezt a hihetetlenül szórakoztató vígjátékot!

2025-ös első 101 HANG koncert sikere után 2026-ban ismét színpadra lép Magyarországon a több mint 100 zenészt felvonultató produkció.

Ajánló


musical Szöveg: TIM RICE Zene: ANDREW LLOYD WEBBER Hangszerelte: DAVID CULLEN Fordította: Bárány Ferenc

Giacomo Puccini Best of Puccini Nessun dorma áriaest és [szkikki] 2.0

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!





impresszum - kapcsolat | Adatvédelmi tájékoztató