A Játékszínben elkezdődtek az Életrevalók próbái
A Játékszínben elkezdődtek az Életrevalók próbái...
Boba festőművész tárlata a Madách Színház Tolnay Szalonjában
Boba festőművész tárlata a Madách Színház Tolnay Szal...

Program


Roberto Athayde: MARGARÍDA ASSZONY (Karinthy Színház)
5

Roberto Athayde: MARGARÍDA ASSZONY (Karinthy Színház)

Margarída asszony az új tanárnő. Biológia órát tart, de tömény élettan, amit kapunk. Margarída asszony: szétszórt, riadt, erőszakos, perverz, akarnok, szeretetre éhes, komplexusokkal teli, szerencsétlen nő. A „biológia” órának a nézők is részesei, hiszen ők a diákok. Kegyetlenül pontos, mégis groteszk tükör, amiben látnunk kell önmagunkat: Margarídát. A zseniálisan megírt, humorral teli groteszk dráma egy boldogtalan asszony vergődése a minket körülvevő, egyre őrültebb világban.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2025. június 5. csütörtök, 17:00

Roberto Athayde: Margarída asszony

Dráma

Margarída asszony az új tanárnő. Biológia órát tart, de tömény élettan, amit kapunk. Margarída asszony: szétszórt, riadt, erőszakos, perverz, akarnok, szeretetre éhes, komplexusokkal teli, szerencsétlen nő. A „biológia” órának a nézők is részesei, hiszen ők a diákok. Kegyetlenül pontos, mégis groteszk tükör, amiben látnunk kell önmagunkat: Margarídát. A zseniálisan megírt, humorral teli groteszk dráma egy boldogtalan asszony vergődése a minket körülvevő, egyre őrültebb világban.

Szereplő: Balázs Andrea

Közreműködik: Molnár Gergely

A Karinthy Színház szövegváltozatát (Szántó Judit angolból készült

fordítása és Litvai Nelli portugálból készült nyersfordítása alapján)

készítette: Böhm György

Díszlettervező Michac Gábor

Jelmeztervező: Kemenesi Tünde

Zene: Nyitrai László

Rendezőasszisztens: Czipó Gabriella

Rendező: Böhm György

Az előadás időtartama: 60 perc,szünet nélkül

A Karinthy Színház előadása.

Ajánlatunk


Steigervald Krisztián generációs színházi estje Pesti Színház

A friss hangvételű operettben lesz vágyakozás, humor, könnyek és szerelem – és természetesen felcsendülnek a közönségkedvenc slágerek:

Álmodozás – Clara és Robert Schumann szerelmének története Bősze Ádám zenetörténész előadásában. Közreműködik Jordán Adél színművésznő, Fekete Ernő színművész és Laufer Szilvia zongoraművész.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!





impresszum - kapcsolat | Adatvédelmi tájékoztató