Simply The Best - TINA TURNER SHOW Rebecca O'Connorral
A jamaikai származású, Írországban nevelkedett Rebecca O'Connor a teltházas 2024-es turnéja után, 2025-ben világkörüli turnéra indul, és fellép Magyarországon is.
A jamaikai származású, Írországban nevelkedett Rebecca O'Connor a teltházas 2024-es turnéja után, 2025-ben világkörüli turnéra indul, és fellép Magyarországon is.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. május 18. vasárnap, 19:00
SIMPLY THE BEST
TINA TURNER SHOW REBECCA O’CONNORRAL
Az egyetlen show, amelyet maga Tina Turner is támogatott!
„Rebecca olyan jó, hogy az már ijesztő!” – TINA TURNER
A jamaikai származású, Írországban nevelkedett Rebecca O'Connor a teltházas 2024-es turnéja után, 2025-ben világkörüli turnéra indul, és meghívásunkra fellép Magyarországon is.
A Simply The Best több, mint egy tribute előadás, méltó tisztelgés a rock ’n’ roll királynője, Tina Turner előtt. Egy olyan ünneplés, ami a nosztalgiát vibráló energiával ötvözi, és feledhetetlenné teszi az estét. Rebecca erőteljes, Tináéhoz hasonló énekhangja, és a magával ragadó impulzív színpadi jelenléte magát Tina Turnert is megdöbbentette. Ő az, aki biztosan tudja hogyan kell a közönséget két órán át megdolgoztatni és szórakoztatni a legnagyobb Tina slágerekkel.
„Azt hiszem, kapcsolódnod kell a zenéjéhez és a dalszövegeihez ahhoz, hogy képes legyél azt meggyőződéssel énekelni. Tina a legcsodálatosabb módon tudott elmesélni egy történetet a dalain keresztül, és bárkinek, aki az ő zenéjét énekli, ugyanezt kell tennie ahhoz, hogy igazságot szolgáltasson. Ez egy hatalmas show, és az, hogy maga Tina Turner is támogatja, hogy így életben tarthatom a zenéjét, lendületet ad nekem ahhoz, amit csinálok.” – Rebecca O’connor
Készülj fel az élményre, amikor élő zenekarával és táncosaival Rebecca tökéletesen adja elő Tina Turner legnagyobb slágereit, köztük a Nutbush City Limits, Proud Mary, River Deep, Private Dancer, When the Heartache Is Over, Better Be Good to Me, és természetesen a himnuszát, a Simply the Bestet.
Ne hagyd ki a lehetőséget, hogy láthasd Rebeccát, amint vad hajával, gyönyörű ruháival, vörös rúzsával és tűsarkú cipőjével felrázza a színpadot, és a Rock'n'Roll vitathatatlan királynőjének tiszta igazságot szolgáltat egy olyan előadásban, amelyet csak úgy lehet leírni, hogy „Simply The Best”.
„Rebecca messze túlmutat egy tribute előadáson... ő egy csodálatos énekesnő és előadó. Megbabonázott... egy olyan este volt, amit soha nem fogok elfelejteni”. – Mick Fleetwood, a Fleetwood Mac zenekar alapítója és vezetője
„Olyan volt, mintha egy vonat jött volna át a színházon, és szétrobbantotta volna az ajtókat... micsoda show!” - Eblin Gleeson, GM Cork Operaház.
„Rebecca O'Connor szenzációs. Valójában egyszerűen ő a legjobb.”– Ben Stefanoff, Glam Adelaide
https://glamadelaide.com.au/performance-review-rebecca-oconnor-tina-simply-the-best/
Győződj meg róla, hallgass bele:
Frank Wildhorn és Jack Murphy világhírű musicalje Rudolf koronaherceg tragikus sorsú történetét dolgozza fel. Rudolf, I. Ferenc József császár és király egyetlen fiaként a legfinomabb európai neveltetésben részesült és bárki azt hihette, hogy a herceg már születése pillanatában boldogságra lett ítélve. Mégis, a harmincéves trónörököst és szeretőjét a mayerlingi vadászkastélyban holtan találták. A jelek önkezűségre utalnak.
Lázár Ervin csupaszív, tanulságos meséi Gerner Csaba humoros és érzékeny átiratában, Gulyás Levente játékos és fülbemászó dallamaival kelnek életre a Madách Színházban, közös kalandozásra invitálva kicsiket és nagyokat egyaránt.
Az elmúlt évek óriási sikerei után 2026. október 16-án a világhírű hegedűművész és karmester, André Rieu ismét visszatér az MVM Dome színpadára! 2026-ban a közönség ismét egy varázslatos és sokszínű koncertprogramra számíthat, amelyben opera, slágerek, musicalrészletek, filmzenék, örökzöld klasszikusok, és természetesen felejthetetlen keringők is helyet kapnak. Rieu koncertjei nemcsak a magával ragadó zenéjükkel bűvölik el a közönséget, hanem humoros, közvetlen színpadi jelenlétével is. A gyönyörű jelmezek, a lenyűgöző díszletek és a látványos fénytechnikák minden korosztály számára különleges élményt nyújtanak.
A Terepasztal lovagjai – 35 év szélmalomharc „A kezdetekkor így hívtunk magunkat, és úgy tűnik, A terepasztal lovagjai még mindig…
Miért álmodunk? Mire valók az álmok? Miért vannak a rossz álmok? Ebben a fordulatos, magával ragadó és vicces családi musicalben…
Giacomo Puccini TOSCA Opera három részben, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!