Story Room- Scallabouche
Mindannyian mesemondók vagyunk.
Mindannyiunknak történetei vannak, olyan történetek, amelyeket el kell mesélni, még akkor is, ha nem is tudunk róluk.
Mindannyian mesemondók vagyunk.
Mindannyiunknak történetei vannak, olyan történetek, amelyeket el kell mesélni, még akkor is, ha nem is tudunk róluk.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2015. február 20. péntek, 19:30
Minden este más történet kerül terítékre - nem tudjuk, hogy az esti história hova visz bennünket, de a néző jelenlétének ereje, továbbá minden, amit magával visz, az emlékei, egy-egy tárgy, egy ruhadarab, vagy bármi, amit úgy ítél, hogy lendületet adna a színpadon munkálkodó színészeknek, mind-mind segítenek megtalálni a mesét.
Szereplő: Alexis Latham,
Marius Petipa - Sir Peter Wright - Sir Frederick Ashton / Pjotr Iljics Csajkovszkij CSIPKERÓZSIKA Mesebalett három részben
A táncolható ritmusok, a kiváló énekesek és a mindent elsöprő hangulat garantálják, hogy ez az este tökéletes legyen!
A Bihari Együttes 1954-ben alakult, Novák Ferenc vezetésével. Több mint fél évszázados működése alatt számos hazai és nemzetközi fesztivál nagydíját, helyezését nyerte el, a Martin György Néptáncszövetség által szervezett minősítő fesztiválokon kiváló minősítést, 2005-ben Csokonai Vitéz Mihály közösségi, 2012-ben Príma Primissima díjat kapott. Tervszerű utánpótlás-nevelésének eredményeképpen ma több mint kétszáz fős közösség alkotja a „Bihari”-t. Ifjú táncosaink az alapfokú művészeti oktatás keretén belül ismerkednek hagyományainkkal.
Művészetek Háza Gödöllő Helyszín: Színházterem Esemény kezdése: 2026. 06. 08. (hétfő) 15.30
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!