SZILAS MIKLÓS - zenés, interaktív gyermekelőadás
Zenés gyermekműsorok Szilas Miklós dalszerző, előadóművész tolmácsolásában. Elsősorban az óvodás és a kisiskolás korosztály számára.
Zenés gyermekműsorok Szilas Miklós dalszerző, előadóművész tolmácsolásában. Elsősorban az óvodás és a kisiskolás korosztály számára.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2019. november 26. kedd, 10:00
Szilas Miklós pécsi bázisú zeneszerző-előadóművészként járja az országot. Sok helyre eljutott műsoraival, melyek vidám, zenés, szórakoztató események. Elsősorban a kisebbeknek szól, nagyjából 3-14 éves korig, de jöhet a család apraja-nagyja, unatkozni nem fog, az egészen biztos!
Koncertjei, zenés gyerekszínházi előadásai interaktív produkciók, ahol fontos az együttlét öröme, ami ugyanúgy hat rá is, mint a gyerekekre.
Ki a fene jár manapság komolyzenei koncertre? Jó reggelt, a vizet se kútból merjük már! A szimfonikus zenei stand-up esten Janklovics Péter nevettet és segít megkedvelni a klasszikus zenét.
A VILÁG ELSŐSZÁMÚ UTAZÓ ŰR KIÁLLÍTÁSA ÉRKEZIK AMERIKÁBÓL BUDAPESTRE! ETELE PLAZA – 2026.03.06. FIGYELEM CSAK 3 HÓNAPIG!
Nabuccot, a babiloni királyt Kálmándy Mihály Kossuth-díjas operaénekes, a Halhatatlanok Társulatának örökös tagja alakításában láthatja a közönség 2026-ban is. A magyar bariton már pályája kezdetén, a kolozsvári Gh. Dima Zeneakadémia hallgatójaként Verdi Nabuccójának címszerepével debütált. Később a Teatro Verdi Trieste-ben bemutatott Nabucco-produkciójával vette kezdetét nemzetközi karrierje.
Giacomo Puccini Best of Puccini Nessun dorma áriaest és [szkikki] 2.0
Dumaszínház est
A parkoló igénybe vehető legkorábban az adott rendezvény napján, annak kezdete előtt egy órával.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!