Tanár úr, kérem!
Karinthy Frigyes remekét ismeri minden gyerek, minden szülő, tanárok és diákok, sikeresek és pechesek, jó tanulók és bukottak, stéberek és vesztesek.
Karinthy Frigyes remekét ismeri minden gyerek, minden szülő, tanárok és diákok, sikeresek és pechesek, jó tanulók és bukottak, stéberek és vesztesek.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2015. május 11. hétfő, 17:00
Bauer, Steinmann, a grófnő, Rogyák, Fröhlich tanár úr, akinek általában pickje van, Auer a szemetesládában, Goldfinger, Schwicker tanár úr a másodfokú egyenlettel, és a lányok a Vadász utcából - mindannyiunk közös ismerősei. Most új életre kelnek a színpadon, megjelenik a Markó utcai Főreál, összes rémségével és gyönyörűségével: az elveszett ifjúság megtalálásának, felidézésének reményében.
Sahriár király szíve kővé dermedt – árulás és fájdalom zárta börtönbe a lelkét. Amikor elé vezetik Seherezádét, a rabnőt, minden megváltozik. A lány, hogy életét mentse, mesélni kezd.
Jazz, bor, kulináris élmények a Margitszigeti Színházban a Víztorony udvarán! A 2024 -es és 2025-ös közönségsiker után a Magyar Jazz Szövetség és a Margitszigeti Színház harmadik alkalommal rendezi meg a JAZZ és BOR Ünnepe Fesztivált, az évad egyik legkülönlegesebb hangulatú rendezvényét.
Műsor: Bach, Mozart, Albinoni és Ravel művei
Queen Symphonic a Budai Várban – 40 év után újra életre kel a legenda
Giuseppe Verdi MACBETH Opera négy felvonásban, két részben, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!