Teraszkoncertek - "Nem én vagyok" A Bárdos-Deák Ági - Darvas Kristóf duó koncertje
„Nem én vagyok”
A Bárdos Deák Ági–Darvas Kristóf duó koncertje
több
„Nem én vagyok”
A Bárdos Deák Ági–Darvas Kristóf duó koncertje
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2023. június 30. péntek, 19:00
„Berlini kabarék, New York-i, budapesti hajnali kávéházak cigarettafüstje idézetik meg, valamint a szomorúság, mely a létezés maga.” (VBA)
A duó története majd húsz évre nyúlik vissza, repertoárjának fókuszában a hazai zenei undergroundot megidéző URH, Balaton, Európa Kiadó, Kontroll Csoport-válogatás blokkal. Elhangzanak még Darvas Ferenccel közös kompozíciók Térey János és Kemény István megzenésített verseivel, valamint Wéber Kristóf zeneszerző műveinek átiratában Borbély Szilárd költeményei is.
A koncert az épület belső udvarán lesz, fröccsterasszal. Itt csak korlátozott számú nézőt fogadhatunk, úgyhogy, aki teheti, vegye meg előre a jegyét!
A világsiker most Budapestre érkezik! Gyerekeknek álomszép kaland, felnőtteknek mélyen megérintő történet – közös családi élmény, amire még évek múlva emlékeztek!
Tegyük fel, hogy megcsalt a férjem – mit teszek én? Sírok, válok, vagy bosszút állok? Lucienne Vatelin tisztességes feleség, esze ágába nem jut megcsalni a férjét – és az elvét tartja mindaddig, amíg a férje őt meg nem csalja. Viszont, ha ez megtörténne, arra is felkészül: talonban tartja a jóképű Babillont, hogy ha kell, legyen kivel bosszút állni… A hülyéje őrült és szerelmes bohózat – tökéletes nevettető kikapcsolódás szerelmeseknek, friss házasoknak, és hűtlenséget tervezőknek. Megszállott nőcsábászok és bosszúálló feleségek a Thália Színház Nagyszínpadán.
Wayne Eagling – Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij A DIÓTÖRŐ Mesebalett két felvonásban
Komédia a köbön! Egy falrengető vígjáték, amely színpadon és filmen egyaránt nagy sikereket aratott!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!