Tombol az erény - Veres1 Színház előadása
Szerelem, érzékiség, pénz és botrány utáni hajsza Jean de Létraz pazar bohózatában, parádés szereposztással a Veres 1 Színház előadásában.
Házasoknak kötelező! Szingliknek még inkább!
Szerelem, érzékiség, pénz és botrány utáni hajsza Jean de Létraz pazar bohózatában, parádés szereposztással a Veres 1 Színház előadásában.
Házasoknak kötelező! Szingliknek még inkább!
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2024. október 25. péntek, 19:00
Jean de Létraz: TOMBOL AZ ERÉNY
bohózat két részben
Mindenki akar valamit!
Susanne Armand-t.
Armand Paulette-et...
Jules is Paulette-et…!
Paulette ki tudja mit akar?
Legrand botrányt!
Claudine szintén botrányt és gazdag szeretőt, lehetőleg többet.
Leonard pedig… ő csak aludni akar!!!
Szereplők
Armand.............................................. KÁLID ARTÚR
Susanne, felesége............................. ZORGEL ENIKŐ
Paulette ............................................. BACSA ILDIKÓ
Leonard ............................................. BELEZNAY ENDRE
Jules................................................... PÁSZTOR TIBOR
Claudine ............................................ FÉSŰS NELLY
Legrande, felügyelő............................ JANIK LÁSZLÓ
Alkotók
Fordította: Szenes Iván
Jelmeztervező: Papp Janó
Díszlettervező: Bátonyi György
Rendező: SIMON KORNÉL
Macskabál van az elhagyott színház ódon színpadán. Minden évben egyszer megrendezik a bált, és erre összegyűlnek a környék - nagyon is emberi tulajdonságokkal felruházott - macskái. Eltáncolják és eldalolják életüket.
New York legmenőbb állatkerti lakói megszokták a kényelmet: Alex, a ragyogó mosolyú oroszlán, Marty, a kalandvágyó zebra, Gloria, a víziló-díva és Melman, a kissé hipochonder zsiráf napjaikat rajongó látogatók és biztos vacsoraidő között töltik. Egy félresikerült kaland után a Central Parktól egyenesen Madagaszkár vad és kiszámíthatatlan dzsungelébe csöppennek.
A világsiker most Budapestre érkezik! Gyerekeknek álomszép kaland, felnőtteknek mélyen megérintő történet – közös családi élmény, amire még évek múlva emlékeztek!
A parkoló igénybe vehető legkorábban az adott rendezvény napján, annak kezdete előtt egy órával.
A friss hangvételű operettben lesz vágyakozás, humor, könnyek és szerelem – és természetesen felcsendülnek a közönségkedvenc slágerek:
(esőnap: augusztus 21.) Műsoridő: 140 perc (1 szünettel)
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!