UDVARSZÍNHÁZ-Szívemben bomba van
Szívemben bomba van
kecskeméti Katona József Színház
zenés játék
Szívemben bomba van
kecskeméti Katona József Színház
zenés játék
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2010. augusztus 14. szombat, 20:30
"Életpartnert keresek." Nem XXI. századi vívmány a társkeresés. Több mint 100 éves múltra tekint vissza, a hírdetés jellegét tekintve, hiszen Házasságközvetítők már a reneszánszban is voltak. Szerteágazó műfaj ez, mely egyben korlenyomat.
A Szívemben bomba van, ezekből az apróhírdetésekből merít, 1920-tól egészen az 1960-as évekig. Hallhatjuk, ki mennyire merész, szemérmes, kacér, vagy éppen elkeseredett és természetesen pártalan. Ahogy az egyik hírdető írja: életegyüttesre hív.
A felhívások mellé, természetesen párosítottuk a zenéket is, méghozzá a legismertebb "szerelmes vallomásokat". Eismann Mihálytól egészen az Illés együttesig, a Haccacárétól a Még fáj minden csókig. Zenés szerelmi társkereső, amely mögött szépen elvonulnak az évek, 1920, 1930, 1945, 1949, 1953, 1963 és a többi.
Életlátkép a zene tükrében.
A klasszikus alapmű ezúttal nem gyerekek, hanem ifjú emberek konfliktusaként szólal meg. A drámai helyzetek így még keményebbek, melyeket tovább fokoznak a mai hangzású zenék és dalszövegek.
Az elmúlt évek óriási sikerei után 2026. október 16-án a világhírű hegedűművész és karmester, André Rieu ismét visszatér az MVM Dome színpadára! 2026-ban a közönség ismét egy varázslatos és sokszínű koncertprogramra számíthat, amelyben opera, slágerek, musicalrészletek, filmzenék, örökzöld klasszikusok, és természetesen felejthetetlen keringők is helyet kapnak. Rieu koncertjei nemcsak a magával ragadó zenéjükkel bűvölik el a közönséget, hanem humoros, közvetlen színpadi jelenlétével is. A gyönyörű jelmezek, a lenyűgöző díszletek és a látványos fénytechnikák minden korosztály számára különleges élményt nyújtanak.
Minden idők egyik legkedveltebb romantikus története, az ikonikus film sikeréhez méltó, musicalként születik újjá a Madách Színház színpadán.
Ludwig van Beethoven FIDELIO Opera két részben, német nyelven, magyar, angol és német felirattal
Molnár Ferenc vígjátéka egy furcsa szerelmi négyszög története ironikus, szívfacsaró mese.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!