Újévköszöntő Operett Gálaest 2 felvonásban
Ünnepelje velünk az új évet!
Operettektől a filmslágerekig...
Tartson velünk, legyen részese Ön is ennek a különleges zenei élményt nyújtó estének!
több
Ünnepelje velünk az új évet!
Operettektől a filmslágerekig...
Tartson velünk, legyen részese Ön is ennek a különleges zenei élményt nyújtó estének!
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. január 5. vasárnap, 19:00
Fodor Zsóka színművésznő, Domoszlai Sándor, Kovács Szilárd és Mádi Piroska énekművész, Horváth Emi Elemér hegedűművész és Horváth Péter zongoraművész és a tánckar gondoskodnak az Önök jó hangulatáról!
Dumaszínház est
A július 3. és 5. között ötödik alkalommal megvalósuló Kórusünnep zárókoncertjén a Hollerung Gábor által alapított Énekel az ország program ezúttal nemzetközivé bővül, és egy nemzetközi összetételű énekkar adja elő közösen a kórusirodalom két legnépszerűbb művét.
Az Elvált Nők Klubja - a kultfilmhez hasonlóan- egy fergeteges musical három nő történetéről, akik kénytelenek újra felépíteni saját életüket.
A lelátó fedett, padozott. A rendezvény látogatása 3 éves kor alatt ingyenes, amennyiben a gyermek ölben ül.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!