A Játékszínben elkezdődtek az Életrevalók próbái
A Játékszínben elkezdődtek az Életrevalók próbái...
Boba festőművész tárlata a Madách Színház Tolnay Szalonjában
Boba festőművész tárlata a Madách Színház Tolnay Szal...

Program


Zenekatasztrófa

Zenekatasztrófa

ZENE-KATASZTRÓFA

Két művészetromboló zenebohóc etűdjei Thomas Bernhard szövegekre.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2013. november 16. szombat, 19:30

“A kultúra egy szemétdomb amelyen megterem a színház és a zeneművészet de akkor is szemétdomb tisztelt uram”
(Thomas Bernhard)

“Ennyi az élet
Kérdések megsemmisítése” (Thomas Bernhard)
Végtelenül lecsupaszított "magány-cirkusz", ami öt mutatványon keresztül őrültek módjára jut a kifulladásig. Zene és csend, humor és tragikum között egyensúlyoznak Thomas Bernhard monomániás figurái.

Ajánlatunk


Kilencedik alkalommal rendezi meg nagyszabású jótékonysági gálaestjét a Színházi Dolgozók Szakszervezete (SzíDoSz) június 3-án a Vígszínházban. A cél idén is a nehéz helyzetbe került, egészségügyi okokból rászoruló színházi háttérdolgozók támogatása. Együtt a színpadért – amely nemcsak a segítségnyújtásról, hanem a színházi világ sokszínűségének és erejének ünnepléséről is szól.

Marius Petipa - Sir Peter Wright - Sir Frederick Ashton / Pjotr Iljics Csajkovszkij CSIPKERÓZSIKA Mesebalett három részben

A Monte Cristo grófja egy igazi, nagy ívű, romantikus musical. A történet ismert: nyüzsgő kikötő, a tenger hullámzása, régi-új szerelmek, esély egy új életre, őrült karneváli forgatag, intrika, bosszúvágy, elégtétel és Párizs, hol jobb és könnyebb az élet... mind-mind megelevenedik Alexandre Dumas világhírű regényének zenés színházi adaptációjában.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!





impresszum - kapcsolat | Adatvédelmi tájékoztató